PESTER VIKEND BADMINTONSKIH TEKMOVANJ

V soboto 15. in nedeljo 16. oktobra je v našem Športnem centru bilo precej pestro. V soboto so se med seboj pomerili najboljši slovenski člani na 3. AB turnirju v tej sezoni, v nedeljo pa najboljši mladi igralci do 15 let.

Pri članih je ostal neporažen Miha Ivančič (BK Medvode), ki je slavil v vseh treh disciplinah, v dvojicah z Gregorjem Aličem (BK Olimpija) in v mešanih dvojicah z Zojo Novak (BK BIT). V igrah žensk posamezno je bila tokrat najboljša Vesna Brlič (BK Kungota).
V igrah moških posamezno B kategorije so se izkazali igralci domačega BK Ljubljana, ki so osvojili prva 4 mesta, najboljši je bil najstarejši med njimi, Blaž Smrkolj.

V kategoriji do 15 let je ostala edina neporažena Tinkara Alič (BK Olimpija), ki je slavila tako med posameznicami kot v dekliških dvojicah z Lano Livk (BK Mirna). Pri fantih je bil po tesnem finalu na koncu najboljši Nikita Peshekhonov (BK Medvode), v igrah fantovskih dvojic pa par Maks Ian Mattias/Vid Tomazin (BK BIT).

Veseli smo, da so se igralci pri nas dobro počutili in komaj čakamo na naslednja podobna tekmovanja 🙂